ديدن نسخه کامل : هیوندای ورنا Verna

Sinad2
05-03-2007, 03:15 PM
ورنا (Verna) خودرویی است چهار در صندوق دار (Sedan) که در کشور های دیگر با نام اکسنت (Accent) معرفی شده است و توسط خودروسازان راین تولید و عرضه میگردد . این خودرو از یک پیشرانه 4 سیلندر 1.5 لیتری به قدرت 91 اسب بخار استفاده می کند و انتقال نیرو در آن به چرخهای جلو می باشد.
سال ساخت 1385
کارخانه سازنده خودروسازی کرمان مدل هیوندای تريم ورنا سبك متوسط شکل ظاهري صندوق دار قيمت پايه __ [Only registered and activated users can see links] موتور و قدرت نوع موتور 1.5 لیتر 4 سیلندر خطی حداكثرقدرت 91 اسب بخاردر5800 دوردردقیقه حداكثر گشتاور 133 نیوتن متردر3000 دوردردقیقه سوپاپ 4 عدد در هر سيلندر قطر سيلندر× كورس پيستون 75.5×83.5 ميلي متر نسبت تراكم 10:1 گيربكس 5 دنده دستی [Only registered and activated users can see links] سوخت ظرفيت مخزن سوخت 45 ليتر نوع سوخت بنزین ميزان مصرف سوخت در شهر 7.6 ليتر براي هر 100 كيلومتر ميزان مصرف سوخت در بزرگراه 5.7 ليتر براي هر 100 كيلومتر [Only registered and activated users can see links]وزن و ابعاد خارجي وزن 1010 (كيلوگرم) طول 4260 (ميلي متر) عرض 1680 (ميلي متر) ارتفاع 1395 (ميلي متر) فاصله دو محور 2440 (ميلي متر) فاصله چرخ هاي جلو 1435 (ميلي متر) فاصله چرخ هاي عقب 1425 (ميلي متر) [Only registered and activated users can see links]ترمز و انتقال قدرت
استاندارد سيستم ترمز ABS ندارد نوع انتقال قدرت دیفرانسیل جلو سيستم کنترل پايداري نداردتعداد سرنشين 5 (نفر) ارتفاع صندلي جلو __ ارتفاع صندلي عقب __ فاصله جلو پاي صندلي جلو __ فاصله جلو پاي صندلي عقب __ پهناي صندلي جلو __ پهناي صندلي عقب __ پهناي پشتي جلو __ پهناي پشتي عقب __ [Only registered and activated users can see links]امكانات ويژه تنظيم برقي صندلي راننده ندارد شيشه برقي دارد تنظيم برقي فرمان ندارد در باز کن باک خودرو دارد گرم کن شيشه عقب دارد رينگ اسپرت ندارد سيستم کنترل سرعت ندارد سيستم تهويه مطبوع دارد آنتن برقي دارد [Only registered and activated users can see links] سيستم صوتي راديو دارد پخش کاست دار دارد پخش CD ندارد پخش DVD ندارد سيستم تعويض CD ندارد [Only registered and activated users can see links]سيستم امنيتي کيسه هواي راننده ندارد کيسه هواي جانبي ندارد کيسه هواي سرنشين جلو ندارد قفل مرکزي دارد[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

Sinad2
05-05-2007, 01:15 PM
به گزارش خبرخودرو ، توليد خودروي‌ هيوندا ‌1600‌ با حضور وزير صنايع و معادن‌ در ارگ‌ جديد بم‌ آغاز شد‌ .
به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، به‌ گفته‌ مدير عامل‌ کارخانه‌ راين‌ خودرو تا پايان‌ امسال‌ روزانه‌ ‌50‌دستگاه‌ خودروي‌ هيوندا ‌1600‌در دو مدل‌ دنده‌ اي‌ و اتوماتيک‌ توليد مي‌ شود‌ .
مهدي‌ اکبري‌ ابراز اميدواري‌ کرد در مرحله‌ اول‌ توليد اين‌ خودرو سالانه‌ ‌75‌هزار دستگاه‌ خودرو توليد شود‌ .
طهماسبي‌ وزير صنايع ومعادن‌ در بازديد از کارخانجات‌ توليد خودرو در ارگ‌ جديد بم‌ از حمايت‌ دولت‌ از کارخانه‌ هاي‌ توليد خودروي‌ هماهنگ‌ با سياست‌ هاي توسعه‌ صادرات‌ خبر داد .

hadi1985
07-02-2009, 12:09 PM
سلام
من بارها این خودرو را در شرکت راین خودرو تست کردم من زمانی مسئول تست این خودرو در شرکت راین خودرو بودم در مورد این ماشین باید بگویم که واقعا یکی از با کیفیت ترین خودرو های ساخت داخل می باشد این مطلب را با ید ذکر کنم که بعضی از قطعات این خودرو در حال تغییر می باشد و خود کفایی می باشند . باید بگویم که خیلی از امکانات این خودرو در ایران حذف شده است من خودم از این خودرو بسیار راضی می باشم من تقریبا تمام قطعات این خودرو را مونتاژ نموده ام و از نقاط ضعف و قوت این خودرو کاملا اگاهی دارم. اگر دوستان در مورد ورنا مشکلی دارند و راهنمایی خواستند من در خدمت دوستان هستم .

مهران 61
11-01-2009, 04:52 PM
سلام
من بارها این خودرو را در شرکت راین خودرو تست کردم من زمانی مسئول تست این خودرو در شرکت راین خودرو بودم در مورد این ماشین باید بگویم که واقعا یکی از با کیفیت ترین خودرو های ساخت داخل می باشد این مطلب را با ید ذکر کنم که بعضی از قطعات این خودرو در حال تغییر می باشد و خود کفایی می باشند . باید بگویم که خیلی از امکانات این خودرو در ایران حذف شده است من خودم از این خودرو بسیار راضی می باشم من تقریبا تمام قطعات این خودرو را مونتاژ نموده ام و از نقاط ضعف و قوت این خودرو کاملا اگاهی دارم. اگر دوستان در مورد ورنا مشکلی دارند و راهنمایی خواستند من در خدمت دوستان هستم .
سلام
در مورد ورنا اتوماتيك هم اگه اطلاعاتي داريد لطفا" ذكر كنيد.شنيدم آپشن هاي بيشتري داره.